ﺳﻪشنبه 18 بهمن 1401

عضویت در اتاق فکر

  • 21 اردیبهشت 1401
  • 14:27
  • 1 دیدگاه
  • 732 بازدید
  • Article Rating
عضویت در اتاق فکر

شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو  در نظر دارد به منظور استفاده از ظرفیت های فکری متخصصین و صاحب نظران منطقه  ، جوانان خلاق و مبتکر ، پیشکسوتان صاحب تجربه  جهت  هم افزایی اقتصادی و توسعه ای ، در راستای تحقق رسالت ها و نیل به اهداف شرکت که همانا بستر سازی برای رشد و توسعه اقتصادی ، صنعتی ، عمرانی و بازرگانی منطقه آزاد ماکو از طریق جذب سرمایه های داخلی و خارجی و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی به کلیه فعالین اقتصادی منطقه در چارچوب سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی و اساسنامه شرکت در افق چشم انداز و ماموریت آن در حوزه های مختلف اقتصادی و سرمایه گذاری می باشد اتاق فکری را راه اندازی نماید تا کلیه نخبگان،  صاحب نظران  و جوانان منطقه در برنامه ریزی های آینده این شرکت برای جذب سرمایه گذاری و توسعه منطقه مشارکت نمایند.  لذا از کلیه متخصصین ، نخبگان و افراد دارای تجربه ، نظر ، ایده خلاق و اندیشه نو در زمینه های مذکور جهت همفکری و هم اندیشی دعوت می گردد.

علاقمندان به عضویت در اتاق فکر می توانند از بین گروههای ذیل جهت همراهی به ما بپیوندند :  

متخصصین ، دانش اموختگان ،  افراد دارای تجربه و سابقه فعالیت و علاقمندان رشته های مرتبط با کلیه حوزه های سرمایه گذاری ، اقتصاد ، صنایع ، کشاورزی ، بورس و بانکداری ، عمران ، کامپیوتر و فناوری های پیشرفته ، گردشگری ،  لجستیک  و مدیریت

اشخاص و خصوصا جوانان با بینش خلاق و سازنده و علاقه‌مند به کار گروهی

علاقمندان می بایست رزومه های خود را در قالب فایل pdf حداکثر تا تاریخ 31/02/1401 به آدرس آذربایجان غربی ، شهرستان ماکو ، بلوار شهید جواد قنبری ، پارک امام خمینی (ره) ، بخش اداری ساختمان نمایشگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو ، دفتر شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو کد پستی  ۵۸۶۱۶۹۵۴۳۲  یا پست الکترونیک ceoid@makufz.org  ارسال نمایند.

به منظور پاسخگویی به سوالات با شماره‌ تماس شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو 04434253264 تماس حاصل فرمائید.

کلیه رزومه های دریافتی در کارگروه تخصصی بررسی و از واجدین شرایط جهت عضویت و حضور در جلسات اتاق دعوت به عمل خواهد آمد. لازم به ذکر است عضويت در اتاق فكرکاملا به صورت فعاليت داوطلبانه بوده و فاقد دریافت هرگونه حق الزحمه یا تعهد استخدامی می باشد.

روابط عمومی و امور بین الملل

ابراهیم جلیلی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

محمد محمد پور
محمد محمد پور جمعه, 25 شهریور,1401 15:54
با سلام و روز بخیر
من محمد محمد پور سی و پنج ساله و مدرک لیسانس عمران دارم
چند ماهی هست در ارمنستان سکونت دارم .با شرکتی آشنا شدم که از چین به گرجستان با خط ریلی و بعد از ان با ترانزیت ، محصولات وارد میکنند .
فکر میکنم گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری باشد .
شماره واتساپ من هست :
00374093376374
خوشحال میشوم با شما صحبت کنم .
به امید خدا