جمعه 20 تیر 1399

صاحب نظران حوزه صنایع خلاق در هجدهمین نشست معاونان فرهنگی مناطق آزاد ایده پردازی می کنند

  • 24 تیر 1398
  • 10:17
  • 0 دیدگاه
  • 288 بازدید
  • Article Rating
صاحب نظران حوزه صنایع خلاق در هجدهمین نشست معاونان فرهنگی مناطق آزاد ایده پردازی می کنند

علیرضا نصیری مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ماکو گفت: هجدهمین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور، با حضور کارشناسان و صاحب نظران حوزه های صنایع خلاق و گردشگری به مدت سه روز در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این نشست علاوه بر معاونین فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور و مدیران حوزه های مختلف این معاونت، استاید صاحب نظر در حوزه های مرتبط نیز حضور دارند

نصیری با اشاره به اینکه در طول روزهای برگزاری این نشست، دوره ها و جلسات تخصصی با حضور این اساتید در مواردی چون صنایع خلاق، کسب و کارهای جدید، توسعه برند، گردشگری، استارتاپ ها و شتاب دهنده ها و موضوعات مرتبط برگزار میشود افزود: این نشست به صورت ادواری در مناطق آزاد کشور برگزار می شود.

بر اساس برنامه اعلام شده؛ در این نشست که در چهار بخش (۲ نوبت صبح و ۲ نوبت عصر) در روزهای ۲۵ و ۲۶ تیرماه در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود سخنرانان و مهمانانی از: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، موسسه علوم و فنون کیش، سازمان امور اجتماعی وزارت کشور، دانشگاه هنر، دو سرمایه گذار ماکویی در بخش های گردشگری و سلامت، پژوهشگاه میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان غربی و ستاد فناوری های نرم و هویت ساز ضمن حضور در این گردهمایی مباحث تخصصی مرتبط را مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند داد.
امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از دیگر برنامه های مهم پیش بینی شده در این گردهمایی است.
این تفاهم نامه به امضاء محمدرضا رستمی معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و محمد حسین سجادی نیری دبیر ستاد فناوری های نرم و هویت ساز می رسد.
بازدید از نقاط تاریخی و اماکن گردشگری منطقه آزاد ماکو نیز از دیگر برنامه های این گردهمایی دو روزه خواهد بود.
این هجدهمین گردهمایی معاونین، مدیران و کارشناسان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور است که به صورت فصلی در یکی از مناطق آزاد کشور برگزار می شود.

صابر عبدالله زادگان امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.